de ani Fără Frică...

Publicat 01 Sep 2006 | Reactualizat 24 Sep 2006 | Expiră 02 Oct 2006

OPERATOR DTP

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Educatie si experienta :
- Absolvent studii superioare
- Experienta DTP minim 2 ani

Cunostinte si abilitati :
- Cunostinte solide Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, QuarkXpress
- Abilitati interpersonale (comunicare, prezentare)
- Informare permanenta/capacitate de invatare continua
- Fluenta in limba engleza
- Capacitatea de sinteza a informatiilor
- Atentie la detalii
- Abilitati de lucru in echipa
- Organizat, serios, responsabil
- Atitudine dinamica, dedicata
- Capacitate de organizare a muncii proprii si respectare a termenelor de finalizare a proiectelor

Descrierea jobului

Operatorul DTP este responsabil pentru machetarea diverselor materiale promotionale, prelucrarea fisierelor grafice conform cerintelor, ajustarea/ retusarea/ scanarea imaginilor, verificarea tehnica si optimizarea machetelor in vederea tiparirii sau publicarii lor pe diferite suporturi media. Raporteaza catre Creative Coordonator. Principalii clienti ai pozitiei sunt membrii Dept. Marketing & Comunicare.

Descrierea companiei

Sunteti o persoana dinamica si ambitioasa ?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?
Va oferim acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica !

Expirat
OPERATOR DTP  -  SC TRUST MOTORS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles