de ani Fără Frică...

Publicat 10 Oct 2008 | Reactualizat 08 Nov 2008 | Expiră 10 Nov 2008

Operator DTP

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii
- Cunoasterea foarte buna a programelor (Corel Draw, Adobe Acrobat, Illustrator, Indesign) a programelor de OCR, Microsoft Office si a lucrului cu diverse formate grafice
- Minim 1 an experienta in lucrul cu programe de editare imagini si texte
- Lucru in echipa, flexibilitate, ambitie, perseverenta
- Limba Engleza – nivel mediu

Descrierea jobului

- Răspunde de calitatea şi termenul de execuţie al „art-work”-urilor.
- Răspunde de calitatea şi termenul de execuţie al etichetelor autocolante.
- Executia tehnică a dosarelor in format electronic.
- Execuţia grafică de calitate n documentaţia de autorizare.
- Răspunde de calitatea documentelor scanate, multiplicare şi asamblare documente.
- Propune şi aplică soluţii noi de tehnoredactare.
- Respectarea termenelor de predare a proiectului repartizat.
- Răspunde de calitatea documentelor prezentate spre verificare şi aprobare şefilor ierarhici.
- Asigură confidenţialitatea datelor.

Oferta companiei noastre consta in:

- Mediu de lucru profesionist si placut
- Salariu motivant, bonuri de masa
- Oportuntatea de a intra in contact cu realitatile unei companii din domeniul farmaceutic

Grupul Actavis este unul din liderii modiali in dezvoltarea, productia si vanzarea de produse farmaceutice de inalta calitate. Achizitiile recente ale Actavis au pozitionat grupul intre primele 5 mari companii mondiale in industrie. Fondat in 1956, Grupul contine acum mai mult de 11.000 de angajati care activeaza in 41 de tari in intreaga lume.
Daca doriti sa aflati mai multe despre grupul Actavis in Romania va rugam vizitati pagina de web www.actavis.com.ro

Actavis sustine egalitatea oportunitatilor si tratamentului pentru totii angajatii si potentialii angajati, fara legatura cu rasa, sexul, varsta, religia, nevoile speciale sau orientarea sexuala.

Toate aplicatiile primite vor fi tratate cu maxim de confidentialitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date a companiei pentru oportunitati viitoare.

In urma furnizarii datelor cu caracter personal, conform legii 677/2001 beneficiati de dreptul de acces, interventie asupra datelor, dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale.
Totodata aveti dreptul sa va opuneti prelucrarii datelor si sa solicitati stergerea acestora.
Prin inregistrarea acestui curriculum vitae sunteti de acord ca Actavis / Sindan Pharma sa prelucreze datele cu caracter personal declarate, in conditiile legii.

Expirat
Operator DTP  -  Actavis Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles