Publicat 03 Aug 2019 | Expiră 11 Aug 2019

OPERATOR DTP

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte minime pentru programe de grafica precum Corel Draw.
- Personalitate: organizat, calm, calculat ,un bun coechipier.

Descrierea jobului

Operator digital ( Printer, Cutter Plotter, Presa termica )
Pregateste documentele pentru imprimari, relationeaza cu clientul , se ocupa de buna desfasurare a fiecarei comenzi .
Este responsabil de trimiterea comenzilor online la timp,
Comenzile magazinului se preiau doar online si se trimit in termenul nostru specificat pe site.

Magazin online de personalizari, cu sediul logistic in Iasi.

Expirat
OPERATOR DTP  -  CAT PRINT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles