de ani Fără Frică...

Publicat 01 Nov 2007 | Reactualizat 07 Dec 2007 | Expiră 07 Dec 2007

OPERATOR DOCUMENTARE BAZA DE DATE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii finalizate/superioare reprezinta avantaj
- cunostinte operare PC - MS Office nivel avansat
- cunostinte de limba engleza - nivel mediu
- creativitate, capacitatea de a lua decizii
- spirit de echipa
- capacitate de analiza si organizare

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- documentarea specificatiilor tehnice ale produselor prezentate pe www.dol.ro
- cunostinte tehnice(nivel mediu)
- rapiditate si eficienta la cautarea pe internet
- abilitati de manipulare a imaginilor
- abilitatea de a lucra la un proiect in echipa

Beneficii:
- pachet salarial
- bonuri de masa
- bonusuri in functie de realizari
- mediu de lucru dinamic si profesionist
- oportunitati reale de promovare

Infiintata in 2001, DIVERTA este cea mai mare retea de magazine de carte, papetarie, IT si muzica de pe piata romaneasca cu peste 80 de magazine la nivel national si 1000 de angajati.

Detalii suplimentare poti gasi pe DivertaOnLine www.dol.ro

e-mail:jobs@diverta.net

Expirat
OPERATOR DOCUMENTARE BAZA DE DATE  -  DIVERTA - MEMBRU RTC GRUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles