Publicat 07 Apr 2021 | Expiră 08 Mai 2021

Operator dispecer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • studii medii absolvite,
  • certificat de absolvire pentru ocupatia de operator dispecer centru de alarma este un bonus
  • cunostinte de operare PC,
  • atentie distributiva, capacitate de gestionare simultana a mai multor probleme,
  • rezistenta la stres,
  • persoana punctuala, responsabila,
  • abilitati de comunicare si relationare prin telefon,
  • seriozitate, responsabilitate, abilitati de a solutiona rapid situatiile dificile,
  • spirit de echipa.

Descrierea jobului

  • utilizeaza si monitorizeaza aparatura din dotare,
  • preia si trateaza semnalele de alarma in conformitate cu normele, procedurile si legislatia in vigoare,
  • mentine legatura telefonica cu personalul din teren si din baza,
  • relationeaza cu beneficiarii serviciilor de securitate,
  • sesizeaza seful de dispecerat si consemneaza diverse evenimente (defectiuni tehnice aparatura, calamitati, situatia echipajelor din teren etc.)
  • program de lucru in ture.

VA OFERIM:
  • pachet salarial motivant,
  • posibilitatea calificarii la locul de munca,
  • mediu de lucru prietenos,
  • echilibru intre viata personala si cea profesionala prin prisma programului de lucru in ture.

Cyber Security s-a infiintat in anul 2010, ca o companie specializata in paza si protectie, in conformitate cu legile in vigoare. In cei toti acesti ani de activitate, a jucat un rol important pe piata de securitate, s-a reinventat continuu, a invatat din experienta si s-a perfectionat, pentru a oferi cele mai bune servicii.

Expirat
Operator dispecer  -  CYBER SECURITY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles