Publicat 15 Mai 2019 | Reactualizat 12 Iun 2019 | Expiră 15 Iun 2019

Operator dispecer

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne dorim in echipa noastra persoane seriose, comunicative si sociabile!

Descrierea jobului

Utilizarea sistemului video pentru buna administrate si functionare a departamentului operatiuni-caserie, in special in vederea controlului de securitate.
Acordarea de suport in vederea fluidizarii activitatii departamentului operational, supravegherea obiectivelor in scopul indreptarii erorilor, interactiunilor sau unor evenimente produse ce ar putea impiedica desfasurarea normala a activitatii.
Tinerea legaturii cu departamentul IT caruia ii transmite operativ toate defectiunile tehnice aparute in sistem, in scopul remedierii lor.

SC CLUB KING SRL este o campanie cu renume aflata pe piata jocurilor de noroc din 2004, avand ca activitate jocurile de noroc!

Expirat
Operator dispecer  -  SC CLUB KING SRL