Publicat 20 Mai 2019 | Reactualizat 17 Iun 2019 | Expiră 20 Iun 2019

Operator dispecer - monitorizare video

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoane responsabile si corecte, care sa-i ajute pe clientii nostri sa se simta in siguranta si relaxati, intr-o atmosfera placuta.

PROFILUL DUMNEAVOASTRĂ:
• Studii medii absolvite.
• Atestat dispecer-monitorizare video - constituie avantaj.
• Experienta profesionala similara.
• Atentie la detalii, seriozitate, disciplina, responsabilitate.
• Gestionati bine situațiile dificile și sunteți capabil să vă păstrați calmul în momente de stres.
• Disponibilitate pentru lucru in ture.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚILE DUMNEAVOASTRĂ, AȘA AVETI GRIJA DE CLIENTII NOȘTRI:

• Monitorizati permanent spatiile din zona de responsabilitate si interveniti prompt, astfel incat clientii noștri să se simta in siguranta si relaxati.
• Supravegheati sistemele de alarmare impotriva efractiei, impotriva incendiilor, sistemul de alarme tehnice;
• Monitorizati in permanenta perimetrul alocat, intrarile si iesirile precum si intreaga activitate din obiectiv;
• Comunicati permanent si participati la activităţi în echipă cu celelalte departamente implicate in asigurarea securitatii persoanelor si bunurilor din spatiile societatii;
• Completati şi actualizati înregistrările operative;
• Tineti evidenta tuturor evenimentelor ce reprezinta importanta din punct de vedere al securitatii.

OFERTA NOASTRA:
Tu vei avea oportunitatea sa ajuti oamenii sa se simta in siguranta si relaxati, iar noi iti oferim un loc de munca deosebit si un pachet de beneficii atractiv:
- o echipa de profesionisti;
- salarizare avantajoasa;
- programe de training;
- echipament de lucru;
- bonusuri in functie de realizari.

Therme este cel mai mare centru de wellness, relaxare si entertainment din Europa. Este locul în care natura si tehnologia se îmbina perfect pentru a aduce experiente exceptionale fiecarui vizitator. Inovatiile si designul unic sunt cele care ne recomanda: avem cel mai mare acoperis retractabil din lume, cea mai mare padure de palmieri din Europa.

Felul în care gândim se reflecta si în ceea ce priveste oamenii cu care alegem sa lucram. Avem o echipa exceptionala, capabila sa pastreze cele mai înalte standarde de calitate zi de zi. Pentru tine, asta înseamna oportunitatea de a lucra alaturi de cei mai buni si de a creste rapid într-un mediu profesional unic. La Therme, jobul la care te pricepi devine cariera pe care ti-o doresti.

Expirat
Operator dispecer - monitorizare video  -  THERME BUCURESTI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles