Publicat 22 Dec 2017 | Reactualizat 21 Ian 2018 | Expiră 22 Ian 2018

Operator Desktop Research

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte bune operare PC, Internet, utilizare pachet MS Office, CRM;
Gandire analitica, organizata, atentie la detalii;
Experienta introducere date si call center outbound;
Studii medii;
Engleza - nivel mediu;

Descrierea jobului

Responsabil de actualizarea bazelor de date cu clienti si proiecte imobiliare rezidentiale (CRM);
Colecteaza informatii din diverse surse, din online, din presa scrisa, Facebook, de pe site-urile dezvoltatorilor, primariilor, etc;
Contacteaza clientii telefonic si prin email pentru verificarea informatiilor si perntru actualizarea perioada a acestora;
Tine legatura si furnizeaza diverse rapoarte si analize managementului;

Ce oferim:
Salariu motivant + tichete de masa;
program de lucru full-time, perioada nedeterminata;
Oportunitatea de a invata, de dezvoltare personala si profesionala;
Apartenenta la Imobiliare.ro, de 17 ani lideri in piata imobiliara;
Locatie: Bd Dimitrie Pompeiu, nr. 9-9A, langa statia de metrou;

Descrierea companiei

AnalizeImobiliare.ro în câteva cuvinte:
Prima platformă de Real Estate Intelligence din România;
Singurul sistem online de evaluare automată din România, AVM (Automated Valuation Model);
Oferă rapoarte şi date pentru analiza pieţei imobiliare şi evaluarea proprietăţilor;

Expirat
Operator Desktop Research  -  CIBERI