Operator desfacere(facturare,verificare si etichetare marfa)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Atentie la detalii, organizare, lucrul in echipa, comunicare, rezistenta la stres, prioritizare. Este familiarizat cu un program de facturare si disponibil la program in ture 6-13 si 14-21;

Descrierea jobului

Sarcinile de lucru principale in departamentul desfacere sunt: printare etichete, etichetare marfa, introducere comenzi in programul de facturare, facturi si avize, preluare comenzi, pregatire comenzi, relatii cu clientii si altele.

Laborator de cofetarie si patiserie- CASA ANTONIE, existent pe piata de peste 27 de ani. Producem si distribuim cu flota proprie produse de cofetarie si patiserie in magazine de specialitate dar si in marile lanturi de retail din Bucuresti si din tara.

Publicat 24 iun. 2021 Reactualizat 22 iul. 2021 Expiră 24 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos