Operator depozit

XLABEL PROD SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- studii medii (liceu, scoala profesionala, postliceala);
- experienta pe un post similar constituie avantaj;
- capacitatea de a fi receptiv de a invata lucruri noi;
- spirit de echipa;
- seriozitate;
- punctualitate;
- implicare;
- atentie la detalii;

Descrierea jobului

Oferim:
- salariu motivant ; masa pranz;
- abonament Medlife;
- contract de munca;
- mediu de lucrul placut;
- participa la operatiuni de incarcare/descarcare a marfii;
- participa la operatiuni de receptie a marfii;
- aseaza pe raft produsele receptionate;
- asigura culegerea produselor conform comenzilor;
- participarea la operatiuni de inventariere a marfii;
- indeplineste activitati care asigura ordinea si curatenia la locul de munca;

XLabel recruteaza personal pentru centrul de productie al etichetelor autocolante din Bucuresti.
Publicat 4 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022