Publicat 08 Iul 2019 | Expiră 08 Aug 2019

OPERATOR DEPOZIT /Pick & Pack

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerința candidatului:
-0-2 ani de experiență în logistică și management depozit / păstrarea magazinelor
- Energetic - Dispuși să învețe
- Flexibilitate, comportament pozitiv și o "atitudine"
- Abilitatea de a lucra în echipă
- Abilitatea de a lucra sub presiune

Descrierea jobului

- ambalarea in mod corespunzator a coletelor ce urmeaza a fi trimise catre clienti prin curierat;

- procesarea coletelor retur;

- receptia calitativa si cantitativa a marfii in depozit;

- aranjarea produselor in depozit;

- pastrarea curateniei si ordinii la locul de munca

Pregateste din depozit produsele ce trebuie impachetate in ziua respectiva in urma numaratorii primate

Proceseaza comenzile pe care trebuie sa le ridice curierul in ziua respectiva. Se asigura ca sunt impachetate corect conform etichetei primite– plic, cutie, materiale de protectie, prospect produs, hartii aditionale daca este cazul;

Proceseaza retururile coletelor zilnic. Ordoneaza produsele, le numara, le noteaza si le duce inapoi in depozit, la locul lor;

Este responsabil de depozit – asezare produse pe categorii, termene de expirare, se asigura ca produsele sunt usor de gasit, mentine depozitul ordonat si curat.

Saptamanal realizeaza stocul produselor din depozit.

Receptioneaza paletii cu marfa, in termen de 24 ore de la primire, confirma cantitatea primita pentru updatarea stocului.

Descrierea companiei

Altexpress este partenerul tau de curierat.

Suntem stabiliți in Romania, din reteaua Global Logistics Network. Misiunea noastra este sa facilitam comertul local si internațional, oferind un serviciu de curierat personalizat care se potriveste nevoilor schimbatoare ale clientilor nostri. Clientii sunt partenerii nostri si excelenta in ceea ce facem este prioritatea noastra numarul 1. Altexpress are scopul prinicipal de a facilita extinderea e-commerce-ului in Europa.

Expirat
OPERATOR DEPOZIT /Pick & Pack  -  Altexpress

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles