Publicat 23 Mai 2018 | Reactualizat 20 Iun 2018 | Expiră 23 Iun 2018

Operator depozit-Otopeni

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii
Abilitati operare PC
Rapiditate in actiuni
Rezistenta la lucru in picioare
Atentie la detalii si responsabilitate
Flexibilitate si conditie fizica buna
Seriozitate, rigurozitate si disciplina
Abilitati de lucru in echipa

Descrierea jobului

Participa activ la operatiunile de incarcare/ descarcare a marfurilor in/din depozitul companiei;
Verifica marfa receptionata/ livrata din punct de vedere calitativ si cantitativ;
Comunica sefului de depozit problemele, diferentele de receptie sau expeditie;
Pregateste comenzile de marfa cu ajutorul scanerului;
Ambaleaza si eticheteaza marfa in vederea livrarii;
Participa la operatiunile de sortare, etichetare si inventariere a marfii;
Este raspunzator de ordinea si curatenia din depozit.

import si distributie utilaje forestiere, de gradinarit si constructii.
reprezentanta firmei Andreas Stihl AG&Co. KG in Romania

Expirat
Operator depozit-Otopeni  -  SC ANDREAS STIHL MOTOUNELTE SRL