Operator Depozit Logistica- depozit Produse Beauty

Royal Market S.R.L. 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ne marim echipa, si avem nevoie de tine!

Suntem in cautarea unui Operator Depozit Logistica, care sa se alature echipei noastre!
Cautam o persoana care sa isi doreasca sa lucreze in mediul online, sa aiba dorinta de a promova si de a asimila cunostinte noi.

Ce ne dorim din partea candidatului ideal?
  • abilitati de comunicare
  • fire sociabila
  • capacitate de lucru in echipa
  • interes acordat muncii pe care o presteaza
  • seriozitate
  • punctualitate
  • dorinta de a invata lucruri noi

Descrierea jobului

Nimic nu este greu daca iti doresti. Intr-o zi normala de lucru va trebui sa te ocupi de:
  • aranjeaza produsele pe raft;
  • strang produsele de pe raft aferent comenzii;
  • ambaleaza produsele;
  • contacare clienti.

Nu putem uita si de beneficiile tale, astfel iti oferim:
  • Salariu motivant, cu posibilitati reale de crestere bazate pe performanta individuala;
  • Bonuri de masa;
  • Un mediu de lucru placut si provocator;
  • Dezvoltare profesionala;
  • Posibilitate de avansare in cadrul unei firme aflata in plina expansiune;
  • Lucru in echipa si evolutie in relationare.

Program : L- V . 08.00 - 17:00 ( 30 min Pauza )
Locatie : Locatia este pe Str. Valea Cascadelor Nr.21
Punem accent mai mult pe ceea ce stiti , pe ceea ce faceti , pe cat de repede invatati si asimilati lucruri noi, pe creeativitate si pe seriozitatea cu care faceti lucrurile, decat pe o lista cu scoli terminate. Pentru persoanele interesate de acest job, asteptam CV ( sau o scurta descriere despre dvs, activitatea anterioara, disponibilitate , un nr de telefon si o adresa de mail . ).

Daca te-am convins, aplica si te asteptam sa stam de vorba si sa te cunoastem!

Cine suntem? Suntem un magazin online cu produse de manichiura, pedichiura, aparatura profesionala de ingrijire, epilare, hairstyle si beauty. Activitarea se desfasoara in depozitul nostru, unde avem si zona de birouri.
Publicat 17 Sept. 2022 Reactualizat 16 Nov. 2022 Expiră 16 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.