Operator depozit expeditii

CONTITECH ROMANIA SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Studii medii absolvite;
Cunoștințe MS Office (Excel, Word);
Engleză - nivel mediu;
Persoană organizată, comunicativă, atentă la detalii;
Rezistență la efort fizic;

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • reambalarea pieselor din carton în cutii de client sau invers;
  • pregătirea diferitelor colete (cutii incomplete) pentru livrări speciale;
  • participare la inventare;
  • reorganizarea obsoletelor în cutii;
  • extragerea obsoletelor din depozit când se scad din sistem;
  • îndosarierea/ arhivarea livrărilor zilnice;
  • suport pentru colegi din depozitul extern la nevoie (etichetare);
  • alte activități ca și suport la nevoie (teste împachetare, instrucțiuni de lucru, completare fișe SSM etc.);

Oferim:

Salariul al 13-lea – plătit 1 dată/ an, în luna decembrie, proporțional cu perioada lucrată în companie.
Tichete de masă cu valoarea de 30 lei/ tichet.
Asigurare privată de sănătate.
Bonus recomandare - dacă angajăm persoane recomandate de către dvs, primiți o anumită sumă de bani în funcție de post.
Prime pentru idei de îmbunătățire – în funcție de ideea propusă, veți fi răsplătit cu un anumit bonus.
Zile libere extra în conformitate cu procedurile interne – dacă au loc anumite evenimente fericite (căsătorie, naștere copil) sau mai puțin fericite (deces) în viața dvs.
Celebrăm creșterea familiei – dacă deveniți părinte, primiți o primă conformă cu reglementările interne.
Reduceri la diverși parteneri – 7card, anvelope, restaurante, grădiniție ș.a.
Transport asigurat din orașul Timișoara.

The ContiTech division develops, manufactures and markets environmentally friendly, multi-material smart industrial and service solutions that make mining, railway engineering, the automotive industry and other important industries safer and more convenient.

Publicat 29 Sept. 2022 Reactualizat 27 Oct. 2022 Expiră 29 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.