Operator depozit electronice Olanda

SBA Flex Uitzendgroep 15 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

SBA Flex recruteaza si angajeaza lucratori pentru Syncreon, o companie internationala ce ofera servicii logistice in domeniu electronicii de larg consum (laptopuri, tablete, telefoane si ceasuri inteligente etc.). Experienta de lucru nu este necesara, singura conditie este cunoasterea limbii engleze la nivel mediu spre avansat.

Este un job ideal pentru studentii care vor sa raman activi si pe timpul vacantei de vara, castigand bani alaturi de o echipa internationala, intr-un mediu de lucru placut!

Daca ai o ruda sau un prieten interesat de acest loc de munca, la noi exista posibilitatea sa lucrati impreuna!

Candidatul pe care il cautam:
- vorbeste si scrie in limba engleza
- nu are antecedente penale (se solicita cazier judiciar nu mai vechi de 3 luni)
- demonstreaza atentie la detalii si precizie in efectuarea sarcinilor de lucru

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara intr-un depozit modern si consta in pregatirea comenzilor pentru expedierea catre clienti: colectarea produselor, ambalare si etichetare, incarcare si descarcare.

Oferta:
- Contract de munca olandez (cu ore garantate, venit garantat de stat in baza legii)
- Salariu brut 11,24 euro/oră + sporuri pentru ore suplimentare sau lucrul in ture
- Plata saptamanala a salariului (intr-un cont bancar)
- Zile de concediu de odihna si bani de vacanta (aprox. 20% din venitul realizat pe orele normale lucrate)
- Cazare (in schimbul unei chirii saptamanale)
- Asigurare medicala obligatorie (contra cost)
- Suport administrativ si ajutor pentru acomodarea la mediul de viata si de lucru
- Aplicatie (cu cont personal) pentru semnarea digitala a actelor de angajare si gestionarea tuturor documentelor legate de relatia de munca

SBA is a Dutch Temporary Work Agency that provides jobs on a daily basis for approximately 900 people from outside the Netherlands. Besides work, we also provide people with a living place and transport between living place and work when needed.

Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 4 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.