de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 04 Mar 2019 | Expiră 04 Apr 2019

Operator depozit deșeuri lemn-Cernica

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru punctul de lucru Timberpak Bucuresti, Cernica!

• Studii tehnice (de preferință mecanice)
• Experiență în manipularea utilajelor tehnice
• Permis de conducere categoria B
• Bune cunoștințe de operare a calculatorului
• Bune abilități organizatorice și administrative
• Cunoștințe de limba engleză pot fi considerate un avantaj

Descrierea jobului

• Organizarea și monitorizarea tuturor procedurilor din depozitul de deșeuri lemn
• Asigurarea eficacității costurilor, operațiunilor depozitului
• Asigurarea ordinii și a curățeniei
• Manipularea utilajelor și a echipamentelor tehnice
• Cântărirea camioanelor la primirea produselor și procesarea informațiilor

Diversitatea celor 9.600 de angajați ne ajută să formăm o familie puternică.

Sunt multe lucruri care ne unesc:
Plăcerea de a face lucruri, nu doar de a vorbi despre ele
Stabilitatea care ne determină să progresăm
Satisfacția de a realiza ceva în fiecare zi
Mândria de a lucra într-o industrie sustenabilă, care oferă oportunități nu doar generației noastre, ci și celor care vor urma.

Nu căutăm doar angajați. Vrem colegi care să ne împărtășească valorile. Care fac lucrurile să se întâmple.

Expirat
Operator depozit deșeuri lemn-Cernica  -  EGGER ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles