Publicat 09 Nov 2020 | Reactualizat 07 Dec 2020 | Expiră 10 Dec 2020

Operator depozit cu stivuitor/EPT

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SBA Flex este în cautarea de persoane motivate, responsabile si flexibile care sa se alature echipei de operatori de depozit si care:
- vorbesc si citesc in limba engleza (cel putin nivel intermediar)
- au experienta de lucru intr-un depozit (in picking, ambalare sau expeditie)
- au obligatoriu experienta de lucru cu stivuitor sau transpalet electric cu platforma pentru operator (stand in picioare)
- sunt capabili sa lucreze eficient atat individual, cat si in echipa
- demonstreaza viteza si atentie la detalii
- sunt apti fizic
- nu au antecedente penale (se solicita cazier judiciar)
- poseda permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Activitatea operatorilor de depozit consta in pregatirea, ambalarea si expedierea comenzilor:
- localizarea si selectarea produselor din depozit folosind echipament specific (scanner, transpalet electric) conform comenzilor primite
- asamblarea cutiilor, ambalarea si etichetarea marfurilor
- verificarea documentelor de expeditie
- incarcarea si descarcarea camioanelor
- receptionarea, manevrarea si aranjarea marfii in locurile de depozitare corespunzatoare folosind transpaletul electric
- verificarea stocurilor si reumplerea rafturi
- mentinerea curateniei la locul de munca

Oferta:
- contract de munca full-time in Olanda (40 de ore pe saptamana, cu posibilitatea de a lucra ore suplimentare si de week-end in functie de nevoia clientului)
- salariu brut 10.50 Euro/ora
- ore suplimentare/in week-end platite cu 125-150%
- bonus pentru noii angajati: 50 Euro net dupa primele 240 de ore lucrate si alti 50 Euro net la atingerea a 520 de ore lucrate
- plata saptamanala a salariului (intr-un cont bancar)
- suport administrativ
- cazare si transport intre cazare si locul de munca (contra cost)

SBA is a Dutch agency for temporary personel mainly from outside the Netherlands. We provide jobs on a daily basis for approximately 850 people and this number is growing rapidly. Besides work we also provide people with a livingplace and transport from livingplace to work and back when needed.

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

Operator depozit cu stivuitor/EPT  -  SBA Flex Uitzendgroep

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles