Operator departament logistica / achizitii / livrari

DELUXE CARDS - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2700 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Prezenta fizica la locul de munca, locatie : Zona Fundeni
- Studii superioare
- Cunostinte operare PC – MsOffice (word, excel, outlook);
- Cunostinte de limba engleza;
- Disponibilitate de a invata intreg procesul de depunere al documentelor in situatia lipsei de experienta
- Rigurozitate in a respecta termenele limite
- Constituie avantaj: studii superioare tehnice si experienta in domeniul licitatiilor.

Descrierea jobului

Cerințe:

Studii superioare în domeniul economic sau tehnic;
Cunoștințe de comunicare și negociere;
Capacitatea de organizare, analiză și sinteză;
Capacitatea de motivare și coordonare a unei echipe;
Tenacitate, perseverență și orientare către găsirea soluțiilor;

Responsabilități:

Organizarea zilnica a livrarilor in functie de comenzi
Facturarea comenzilor si plasarea comezilor la transporator in vederea expedierii lor
Asigură și răspunde de livrari/ achizitii in functie de necesar
Mentinerea relatiei cu furnizorii respectiv clientii pe mail si telefonic
Asigură și răspunde de înregistrarea în programul de gestiune a bunurilor care intră și ies din societate;
Centralizează necesarele de bunuei și achiziția lor;
Stabilirea unor relații bune cu furnizorii, pentru rezolvarea în timp util și în bune condiții a tuturor problemelor ocazionale;
Publicat 28 oct. 2021 Reactualizat 25 nov. 2021 Expiră 27 nov. 2021