Publicat 30 Oct 2019 | Expiră 30 Nov 2019

OPERATOR DE TRAFIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunoștințe esențiale despre computer el nivel de utilizator.
Disponibilitate en ceea ce privește orarul de muncă: se lucrează pe ture (en timpul saptamanii / sfarsitul de saptamana).
Căutăm oameni dinamici, muncitori, responsabili, care vor să învețe și să muncească.

Descrierea jobului

Pentru a atribui comenzile camioanelor. Va fi interlocutorul companiei cu vehiculele alocate.

Atribuții:

Realizarea unei corecte execuții a curselor alocate.
Transmiterea corectă a comenzilor de lucru către șoferi, precum și livrarea marfii in timp către clienți.
Rezolvarea incidentelor și oferirea de suport administrativ

Se oferă:

Formare în cadrul companiei.
Incorporarea într-o companie consolidată și în expansiune.

Se garantează totală confidențialitate

BALADEI THIRDWAY TRANSPORT SRL este o firma de transporte familiar, cu 40 de anii de experiencia en transporte pe sol la nivelul europeo, especialista en transporte de frigorífico (fructo, legumbre, intre alte producte elaborate de industrii europene) BALADEI THIRDWAY TRANSPORT SRL lucra cu política stricta de compromis si segurite, sa garanticeze un transporte efectivo, eficaz si decalitate. En ziua de astazi firma dispune de o flota de 370 de camioane, el cuidado del frigorífico permite la faca un transporte directo. En acelasi mod, en BALADEI THIRDWAY TRANSPORT SRL avem la dispozitie personal operativ 24h pe zii, 365 de zile pe an, cu finalitatea de a servi clientii.

Expirat
OPERATOR DE TRAFIC  -  BALADEI THIRDWAY TRANSPORT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles