Operator de Productie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Doriți să lucrati intr-o companie multinationala? Alăturați-vă echipei Cummins!
Oferim oportunitatea sa invatati si sa excelati intr-o noua profesie, asigurandu-va cu resursele necesare pentru a indeplini toate sarcinile. Despre asta este vorba #LifeAtCummins.
Pentru a ne consolida echipa, căutăm noi colegi care sa ni se alature imediat.

Locuri disponibile pe pozitiile:
  • Sudori;
  • Lacatus mecanic;
  • Operator CNC-strungar, frezor, gauritor;
  • Macaragiu;
  • Bobinator;
  • Prelucrator prin aschiere;
  • Termist-tratamentist
  • Montator.

Descrierea jobului

Vă oferim un loc de munca dinamic si curat. Oportunități individuale de dezvoltare și cursuri de pregatire profesionala gratuite.

Toate rolurile sunt pe 2 sau 3 rotații de schimb care includ:
  • Diminețile 7.00 – 15.00
  • După-amiaza 15.00 – 23.00
  • Nopțile 23.00 – 7.00

Fabrica noastră din Craiova produce cele mai avansate generatoare mari înca din anul 1999 . Avem în jur de 58.000 de angajați în întreaga lume. Iar acum avem nevoie ca TU să te alături echipei noastre din Craiova.
Publicat 10 ian. 2022 Reactualizat 7 mar. 2022 Expiră 11 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos