Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Operator Date

S.C. Agri Terenuri S.A.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
• absolvent studii superioare;
• cunostinte foarte bune de operare calculator;
• cunostinte bune al pachetului MS Office (Excel, Word);
• persoana cu foarte bune abilitati de organizare, atentie pentru detalii si capabila sa respecte termenele limita
• persoana capabila de lucru in echipa si cu abilitati de insusire rapida a informatiilor
• capacitate de adaptare la schimbare

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Introducerea, prelucrarea si validarea datelor
• Operarea informatiilor in baza de date si actualizarea permanenta a situatiei
• ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀Intocmirea raportarilor specifice departamentului
• Realizarea raportari periodice catre management
• Arhivarea de documente
• Asigurarea corespondeței cu diferite instituții publice

Oferim:
  • Salariu net
  • Tichete de masa
  • Prime de Paste/ Craciun

Descrierea companiei

Te asteptam in echipa noastra!
Firma AGRI TERENURI SA din BUCURESTI, a fost înființată in 2008 și are ca obiect principal de activitate Cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii. Firma face parte din Grupul NCH Capital.
*Pot aplica si persoane care au promovat examenul de intrare in profesie in 2021; isi pot face stagiatura sub indrumarea unui avocat senior colaborator al societatii noastre.
Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 10 Iul. 2024 Expiră 12 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.