Publicat 30 Ian 2020 | Reactualizat 27 Feb 2020 | Expiră 01 Mar 2020

Operator date

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana organizata, atenta la detalii, autodidacta
- Constituie un avantaj studii finalizate in domeniul economic
- Operare pe calculator – EXCEL, WORD, OUTLOOK, Programe contabilitate

Descrierea jobului

- Evidente contabile primare
- Urmarirea soldurilor clientilor si furnizorilor
- Inregistrarea facturilor de achizitie marfa, servicii, bunuri
- Evidenta si gestiunea stocurilor (note intrare-receptie, fise magazie, bonuri consum)
- Inregistrare/verificare extrase cont banca lei si valuta, registru de casa in lei si valuta (deconturi)
- Intocmirea de facturi, bonuri de casa, avize de insotire a marfii
- Pontaje personal
- Actualizari articole, preturi, caracteristici
- Inregistrarea cu acuratete de informatii in sisteme de raportare

QUANTUM GROUP prin intermediul firmelor din grup, este lider regional și unul reprezentativ la nivel național în domeniul producției structurilor metalice și a construcțiilor industriale la cheie (hale metalice, facilități industriale, construcții speciale), efectuând antrepriză generală, dar și producție proprie pe diverse segmente. Zone deservite: Finlanda, Norvegia, Germania, UK, Elveția, România, având peste 50% rată de export.

Astfel, se asigura soluții la cheie în domeniul construcțiilor industriale:

- Proiectare 3D rezistență (metal-beton) + arhitectură;

- Uzinare și montaj structuri metalice – 5000 t/an;

- Executarea de fundații și elemente de rezistență beton;

- Producție, comerț și montaj de elemente de închidere (panouri sandwich, table cutate, tâmplărie, porți sectionale, luminatoare, etc).

- Antrepriză generală în domeniul halelor industriale metalice și prefabricate - România

Numărul de angajați este de 140, organigramă conțînând Ingineri, Proiectanți, Management, Personal specializat în producție și șantier

Expirat
Operator date  -  Quantum Construct SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles