Publicat 16 Apr 2019 | Reactualizat 14 Mai 2019 | Expiră 17 Mai 2019

Operator date

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Atentie sporita la detalii,
Studii medii finalizate
Cunostinte operare calculator

Descrierea jobului

Procesare comenzi
Mentine relatia cu magazinele online partenere
Consilierea acestora privind situatia stocurilor
Adauga si administraza produsele din platformele marketplace ale partenerilor

Beneficii:
Tichete de masa
Telefon de serviciu
Transport asigurat de la statia de metrou Pacii

Italia Star este o companie romaneasca, fondata in anul 1996 ce activeaza in domeniul utilajelor pentru constructii.
Importator a unei game variate de echipamente profesionale din Italia, Franta, S.U.A., Japonia si China, comercializam produsele noatre la nivel national in peste 100 de magazine partenere de profil dar si la nivel regional in Republica Moldova, Bulgaria, Ungaria si Italia. Iar expansiunea continua.

Acceseaza site-ul nostru pentru mai multe detalii.
www.italiastar.ro

Expirat
Operator date  -  Italia Star Com Due S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles