Publicat 20 Feb 2019 | Expiră 23 Mar 2019

OPERATOR DATE SI RELATII CLIENTI SI SOFER/CURIER

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

OPERATOR DATE SI RELATII CLIENTI
- Cunostinte microsoft office;
- Perseverent si ambitios;
- Riguros si atent la detalii;
- Organizat si meticulos;
- Capacitate de prioritizare;
​- Bune abilitati de comunicare si relationare;
- Capacitatea de a lucra concomitent la mai multe proiecte.

SOFER/CURIER
rezistent la stres
- fara incidente in trafic
- responsabil
- ordonat
- permis conducere categoria B

Descrierea jobului

- Intocmeste documente;
- Tine evidente;
- Introduce date in portal;
-​ Intocmeste/centralizeaza liste de materiale;
​- Transmite comenzi;
​- Pregateste documentele pentru depunere documentatii;
- Preia apelurile clientilor si ii ajuta, solutionand cat mai rapid eventualele neclaritati;
- Consiliaza telefonic clientii;
- Colaboreaza cu colegii din alte departamente in vederea solutionarii problemelor pe care nu le pot rezolva direct, in cadrul discutiei telefonice cu clientul;

activitati de depunere/ridicare documente pentru obtinere avize

Experienta pe un post similar poate reprezenta un avantaj, dar nu este absolut necesara!

Beneficii:
- Loc de munca stabil si mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si frumoasa;
- Oportunitatea de a invata lucruri noi.

Credem in tine si asteptam sa te alaturi echipei!

Descrierea companiei

Societate de constructii instalatii.

Expirat
OPERATOR DATE SI RELATII CLIENTI SI SOFER/CURIER  -  Avi Prod Grup S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles