Publicat 20 Iul 2020 | Reactualizat 03 Aug 2020 | Expiră 19 Aug 2020

Operator date primare contabilitate

2 posturi

Candidatul ideal

Proaspat absolventa ASE cu notiuni de contabilitate primara, cu locuinta stabila in Alexandria sau in comunele limitrofe.
Persoana tanara, energica care sa lucreze cu usurinta cu acte contabile si in programe de contabilitate.

Persoanele ce doresc sa transmita CV pe mail rog sa foloseasca adresa: [email protected]

Descrierea jobului

Operare documente de evidenta primara finanaciar-contabila.

Comert cu ridicata al pieselor si accesoriilor auto, agricole si industriale. Comercializarea cu ridicata prin intermediul revanzatorilor al pieselor de schimb pentru masini agricole, tractoare si combine romanesti si de import. Piese de calitate la pret de producator.

Operator date primare contabilitate  -  AUTOCORA GRUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles