Publicat 03 Oct 2014 | Expiră 04 Nov 2014

Operator date & marfa magazin online IT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte
- Cunostiinte PC si LAPTOP hardware avansate
- Sa stie la perfectie cum se dezmembreaza un laptop fara a produce avarii
- Capacitatea de a invata repede lucruri noi
- Sa fie familiarizat cu platformele online
- Sa fie organizat si constiincios cu atributiunile lui

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Magazinul online comercializeaza calculatoare, laptop-uri, monitoare, componente pc si laptop interne din dezmembrari SECOND-HAND. Postul presupune in mare, dezmembrarea calculatoarelor si laptop-urilor la nivel de componenta, identificarea acestora intr-un mod corect si punerea in vanzare. Va rugam, NU APLICATI decat daca sunteti siguri ca puteti indeplinii cerintele, proba se da in cadrul interviului. Va multumim!

- Testarea produselor inainte de a fi puse la vanzare
- Dezmembrarea laptop-urilor si a calculatoarelor complet
- Punerea produselor la vanzare prin intermediul magazinul online
- Ambalarea si expedierea comenzilor online
- Mentinerea stocului fizic cat si online la zi

Beneficii Oferite
- Loc de munca stabil, fara stres si presiune asupra dvs
- Se lucreaza in majoritatea timpului la calculator
- Frigider, cuptor cu microunde, dozator de apa
- Locatie usor accesibila cu mijloacele de transport
- Colegi tineri
- Bonusuri in functie de performante si nivelul de implicare
- Program L-V 09:00-18:00
S 10:00 - 16:00 (de 2 ori pe luna)
- Salariu 1000 lei (cu posibiliatea de marire sau penalizare)

SC ACTIV CONCEPT SOLUTION SRL activeaza in domeniul de reparatii hardware calculatoare/laptop-uri din anul 2011 si suntem intr-o continua expansiune.

Expirat
Operator date & marfa magazin online IT  -  ACTIV CONCEPT SOLUTIONS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles