Operator date/back office- departament facturare si vanzari

SC ROMTANK SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, proactiva si neconflictuala
- Capacitate de planificare si organizare a activitatilor si operatiunilor
- Gandire logica, memorie buna, spirit de observatie, viteza de reactie
- Capacitate de invatare si punere in aplicare a informatiilor dobandite
- Competente sociale (comunicare, munca in echipa, preocupare pentru perfectionarea activitatii)
- Experienta in gestionarea operatiunilor de servicii
- Competente informatice (cunostinte de MS Office, Internet, etc.)
- Cunostinte de limba engleza nivel mediu

Descrierea jobului

- Este responsabil cu actualizarea permanenta a informatiilor din baza de date, precum si de acuratetea informatiilor existente si nou introduse
- Este responsabil cu intocmirea si verificarea receptiilor si documentelor necesare facturarii si transmiterea acestora catre departamentul financiar
- Preia, urmareste si solutioneaza solicitarile clientilor astfel incat sa asigure functionarea eficienta si profitabila a departamentului
- Se asigura de calitatea serviciilor prestate de subcontractorii departamentului si verifica corectitudinea documentelor furnizate de acestia
- Efectueaza activitati de copiere si scanare documente
- Arhiveaza si indosariaza facturile si celelalte documente

Companie cu capital integral romanesc cu experienta in oferirea de propuneri si solutii pentru depozitarea diferitelor tipuri de lichide, mai ales petroliere. Produsele de inalta calitate, competenta profesionala si promptitudinea in rezolvarea cerintelor clientilor nostri ne-au asigurat pozitia de lider de piata in ceea ce priveste distributia de calitate.
Publicat 22 nov. 2021 Expiră 22 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos