de ani Fără Frică...

Publicat 29 Ian 2016 | Reactualizat 29 Feb 2016 | Expiră 01 Mar 2016

Operator data entry - Lb.GERMANA

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- limba germana nivel mediu-avansat;
- limba engleza nivel mediu;
- cunostinte medii/avansate operare PC;
- abilitatea de a acumula informatii noi in termen scurt;
- viteza de operare PC;
- introducere de date in aplicatie software interna

Descrierea jobului

- introducere de date 90% din timpul de lucru
- responsabilitatea atingerii obiectivelor (calitativ si cantitativ)
- analizarea rezultatelor

Oferta (bonusuri, beneficii):
- salariu fix;
- bonus de activitate;
- beneficii (bonuri de masa, asigurare medicala privata, decontare transport etc.);
- training

Descrierea companiei

Despre noi

Global Remote Services, GRS, este primul contact center independent din Romania, si a reusit pe parcursul celor 10 ani de activitate sa se situeze in topul furnizorilor de servicii externalizate. Fondata in Ianuarie 2004, in Bucuresti, GRS ofera o gama larga de servicii de contact center tip multilingvistic si pluri-canal precum si servicii de tip back-office catre organizatii din Europa.

Global Remote Services are 3 birouri in Romania, din care 2 in Bucuresti, si unul, recent deschis, in Piatra Neamt. In prezent compania are peste 500 de angajati si continue sa se dezvolte.

Hai in echipa noastra!

Vorbesti o alta limba Europeana, alta decat Engleza, la un nivel foarte bun?  Atunci hai sa vorbim!

Nu este necesar sa ai experienta anterioara in acest domeniu, sau in altul, pentru ca noi iti vom oferi training-urile necesare. Cautam candidati ambitiosi si perseverenti care sunt doritori sa isi dezvolte abilitati si aptitudini noi.

Birourile noastre sunt situate cat mai aproape de centrul orasului si cu acces rapid catre principalele mijloace de transport. Angajatii sunt cea mai importanta resursa a companiei asa ca avem grija sa le oferim acestora un mediu placut de lucru.

Daca esti interesat sa lucrezi intr-o industrie in continua dezvoltare ne-ar face placere sa ni te alaturi!

Expirat
Operator data entry - Lb.GERMANA  -  Global Remote Services

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles