Operator Cutter si masini de imprimat -Productie publicitara

IVP Trofee S.R.L. - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3500 - 5500 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam un coleg cu abilitati tehnice specifice, indemanatic cu experienta in domenul productiei publicitare sau domenii adiacente care sa ne ajute sa operam responsabil echipamentele din dotare
Sa aiba cunostinte de operare PC si programe de proiectare sau desenare vectoriala, pentru a ne ajuta la creerea de prgrame de taiere/fisiere de printare sau adaptarea celor primite de la clienti
Fire nonconflictuala, jucator de echipa, adept al lucrului bine facut, abilitati cu care sa ne ajute la mentinerea unei echipe inchegata, perfect functionala si care sa se poata coordona, pentru a produce calitate si randament
Interesat de tehnica si tehnologie, pentru a se putea perfectiona si pentru a putea utiliza eficient si economic echipamentele companiei.

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara in atelierul de productie (gen productie publicitara)
-Jobul implica operarea unor echipamente computerizate.
-Masa de taiere (ESKO seria N)
-Cutter plotter (Summa)
-Printere UV (Mimaki, Oce Arizona) si latex (HP)

Dintre responsabilitati:
Acumularea si mentinerea la nivel inalt a cunostintelor necesare operarii echipamentelor.
Operarea echipamentelor in conformitate cu instructiunile producatorului.
Verificarea si ajustarea proiectelor pentru fiecare echipament.
Executarea mentenantelor confor graficului de mentenanta.
Comandarea consumabilelor necesare fiecarui echipament, astfel ca acestea sa fie tot timpul functionabile.
Verificarea si comandarea materialelor si materiilor prime necesare productiei pe echipamentele arondate.
Conlucrarea cu colegii in vederea terminarii la timp a comenzilor.
Asigurarea curateniei si ordini la locul de munca.
Beneficii:
Contract de munca pe perioada nedeterminata, program de lucru de 8 ore cu pauza de masa inclusa(30 min)
Program 8:30-16:30)
Salar functie de nivelul de pregatire/implicare si stabilirea nivelelor de crestere odata cu cresterea competentelor.
Asigurare medicala privata, platita de firma
Bonuri de masa
Prima de de paste, de craciun, zi de nastere
Bonusuri de implicare
Posibilitate de avansare, sef echipa, -sef atelier, -sef productie
Orele suplimentare ocazionale, se platesc dublu.(desi regula este sa ne incadram in cele 8 ore).

Suntem o companie orientată către creștere continuă și rezultate cel puțin extraordinare.

Căutăm oameni creativi, talentați, competenți, îndemânatici, care doresc să-și dezvolte cunoștințele, experiența profesională și să aducă un plus de valoare companiei noastre.

Activam in domenii ca: Productie publicitara, Productie si comercializare trofee, Productie elemente de mobilier, Servicii de prelucrare/decupare/etc.

Procesul de selectie

Trimite-ne CV-ul împreuna cu o scrisoare de intenție pe adresa: manager@ivptrofee.ro.
Procesul de selectie consta in:

+ Înregistrarea CV-urilor și a scrisorilor de intenție

+ Selectarea aplicanților în funcție de posturile disponibile, de competențele și opțiunile aplicanților

+ Interviuri individuale

+ Testarea competențelor

Publicat 21 ian. 2022 Expiră 20 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos