Publicat 05 Dec 2019 | Reactualizat 02 Ian 2020 | Expiră 05 Ian 2020

Operator Customer Care (Call Center) cu prima de angajare

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Bună,
Noi suntem Elicom și dorim să ne mărim echipa cu noi colegi, full-time sau part-time.

Dacă iți place să vorbești la telefon, să relaționezi cu oamenii și te ghidezi după principiul ”se poate"....

Vrem sa te cunoastem!

Împreună:
Ne vom dezvolta abilitățile de comunicare și persuasiune;
Vom fi mai atenți la nevoile clienților;
Ne motivăm reciproc și devenim mai proactivi.

Descrierea jobului

Noul nostru coleg ne va ajuta să fim cei mai buni consultanți!
Responsabilitatea principală a jobului constă preluarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor si oferirea de suport informational (activitate call center de tip inbound).

Ce vei găsi la noi:
Salariu competitiv + Bonuri de masă;
Bonusuri de performanță;
Abonament Bookster;
Program de lucru flexibil (full-time/part-time);
Progres profesional și dezvoltare personală;
Posibilități reale de promovare si colaborare pe termen lung.

Te asteptam cu o prima de angajare in valoare de 500 RON, iar "doza de energie" o vei regasi in super aromata noastra cafea!

Pe curând,
Echipa Elicom.

ELICOM este un partener strategic în externalizarea serviciilor Call Center in limba romana si in limbi de circulatie internationala pentru companii multinationale din diverse sectoare de activitate-24/7, fiind una dintre primele companii private din industria de telecomunicatii din Romania.

Ne recomanda experienta (activam de peste 27 de ani pe piata), implicarea, eficienta si performanta obtinuta. Apreciem calitatea, integritatea, profesionalismul si spiritul de echipa.

Punem accent pe oameni, suntem un colectiv tânar, entuziast, cu dorința de dezvoltare.

Activitatea noastra vine in sprijinul companiilor dornice sa isi externalizeze activitatile de relatii cu clienti, oferind o paleta ampla si diversificata de servicii Call Center (complete, personalizate, simple si complexe) : INFO Line, Help Desk, Telemarketing, Telesales, Customer Care, Servicii de sondare a opiniei publice.

Start in Elicom!

Dezvoltam competente. Cream profesionisti.

Expirat
Operator Customer Care (Call Center) cu prima de angajare  -  Elicom SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles