Publicat 19 Ian 2019 | Expiră 19 Feb 2019

operator creare comenzi din site

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- corectitudine
- punctualitate
- seriozitate
- capacitate de a-si gestiona munca astfel incat sa finalizeze la timp atributiile zilnice
- capacitatea de a-si organiza locul de munca singur

Descrierea jobului

Magazin online de margele si accesorii GemSale cauta operatoare pentru crearea comenzilor clientilor din site, ambalarea lor si depunerea lor la Posta din Podu Ros. Sunt posibile eventuale relatii cu clientii, furnizorii si terti colaboratori.
Preferam sa angajam cu norma intreaga; salariul poate creste odata cu preluarea altor responabilitati. Ulterior, cunoasterea unei limbi straine poate fi un avantaj.

GemSale.ro este magazin online de margele si accesorii pentru confectionarea bijuteriile, din Iasi, care este prezent de multi ani pe piata de profil.

Expirat
operator creare comenzi din site  -  GemSale SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles