Publicat 27 Ian 2019 | Expiră 27 Feb 2019

Operator contabilitate primara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Persoana organizata, atenta la detalii, autodidacta
  • Operare calculator-Excel, Word, Outlook, Programe de contabilitate
  • Cunostiinte generale despre productie, distributie si vanzari
  • Abilitati excelente de comunicare, mod de gandire spre clienti si parteneri
  • Dorinta de dezvoltare in plan profesional
  • Studii superioare in domeniu

Descrierea jobului

  • Evidente contabile primare
  • Urmarire soldurilor clientilor si furnizorilor
  • Inregistrarea facturilor de achizitie marfa, servicii, bunuri
  • Evidenta si gestiunea stocurilor
  • Inregistrarea/verificarea extraselor de cont banca lei si euro, registru casa in lei si euro (deconturi)
  • Intocmirea de facturi, bonuri de casa, avize de insotirea marfii
  • Pontaje personal, actualizari preturi, stocuri, intocmire AWB pentru expeditiile prin colete
  • Monitorizare comenzi online
  • Pachet operațional (laptop, telefon)
  • Participarea la diferite activități într-un colectiv tînăr și dinamic
  • Program de lucru luni-joi 9:00 pina la 17:00, vineri 9:00 pana la 14.00

Premium Fruct SRL este o companie romanesca care sub brandul Profructta fabrica si distribuie sucuri naturale 100% si sucuri 100% ecologice din fructe romanesti, imbuteliate in sticla de sticla. Calitatea si transparenta sunt punctele forte ale companiei.

Expirat
Operator contabilitate primara  -  Premium Fruct srl