de ani Fără Frică...

Publicat 08 Ian 2016 | Reactualizat 05 Feb 2016 | Expiră 09 Feb 2016

OPERATOR COMERCIAL

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Principalele responsabilitati:
Verifica si asigura
Respectarea principiilor comerciale ale magazinului
Corectitudinea inregistrarilor in sistemul de gestiune si corectarea neconformitatilor;
Implementarea corecta a procedurilor specifice magazinului
Prelucreaza si analizeaza rapoartele zilnice
Participa la inventarele periodice

Aplica pentru aceasta pozitie daca ai:
 capactate de analiza si sinteza
spirit de observatie si atentie distributiva
abilitati de comunicare si orientare catre obiective
competente comerciale si operare PC Microsoft Office
cunostiinte contabilitate primara

Avand cea mai agresiva expansiune, in ultimii ani, compania PROFI ROM FOOD a fost recunoscuta drept unul dintre cele mai active lanturi de retail modern din Romania. In anul 2015, au fost deschise 93 magazine, iar planurile de dezvoltare pentru 2016 prevad extinderea retelei cu cel putin 125 de noi unitati Cu peste 8000 de angajati la sfarsitul lui 2015, si peste 10 000 previzionati la sfarsitul lui 2016, PROFI este unul dintre angajatorii de top din Romania. Dinamica, flexibila si ambitioasa, echipa de profesionisti PROFI creste cu repeziciune si cauta noi membri orientati catre dezvoltare profesionala intr-un mediu competitiv.

Expirat
OPERATOR COMERCIAL  -  PROFI ROM FOOD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles