Operator Comercial

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Aptitudini:
- adaptare la nou
- implicare in realizarea obiectivelor zilnice de lucru
- responsabilitate in actiunile intreprinse
- capacitate de invatare

Descrierea jobului

Atributii:
- preluare si incarcare marfa
- efectuare colete marfa conform documente
- aranjarea marfii in depozit
- verificare si inventariere stoc.

Beneficii:
-Pachet salarial competitiv
-Tichete de masa
-Bonusuri de performanta
-Bonusuri de sarbatori
-Transport
-angajament pe termen lung, contract de munca incheiat pe durata nedeterminata
-mediu de lucru placut, colectiv tanar si entuziast.

S.C. CAFEO Direct S.R.L. este o companie cu capital privat românesc ce activează în domeniul e-commerce și administrează site-ul Cafeo.ro.
Pe Cafeo.ro poți comanda rapid și ușor orice cafea ai nevoie fără să te mai deplasezi la un magazin clasic.

Publicat 27 iun. 2022 Reactualizat 25 iul. 2022 Expiră 27 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos