Operator Comercial.

HUMANGEST GROUP - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Pentru unul dintre clientii nostri, lider mondial in productia de panouri metalice si termoizolante, recrutam Operator Comercial.
Carinte:
Experienta de minim 6 luni intr-un post similar;
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, capacitate rapida de decizie;
Studii medii sau superioare;
Cunostinte de limba engleza si / sau italiana;
Cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet);

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Insusirea informatiilor legate de produsele puse in vanzare de companie precum si a procesului tehnologic de productie folosit de aceasta;
Intocmirea ofertelor, lansarea comenzilor, efectuarea livrarilor si mentenanta post-vanzare;
Participarea la intalnirile cu clientii;
Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
Intocmirea ofertelor comerciale si a propunerilor de comanda;
Acordarea de consiliere tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
Administrarea si dezvoltarea permanenta a portofoliului de clienti;
Stabilirea si dezvoltarea relatiilor profesionale cu clientii organizatiei;
Intocmirea si trimiterea periodica a materialelor de sinteza (rapoarte, statistici, sau orice alte situatii solicitate de managementul societatii).

Se ofera:
Salariu motivant
Tichete de masa in valoare de 20 Ron/ zi
Program: L-V, 8.30-17.00
Locatia-Popesti Leordeni

Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane.

Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane.

Humangest Group va pune la dispozitie o gama variata de servicii:

  • Recrutare si Selectie de Personal
  • Leasing de Personal
  • Administrare de Personal si Payroll
  • Evaluarea performantelor angajatilor
  • Training
  • Outplacement
  • Detasare de Personal in Strainatate
Publicat 1 dec. 2021 Expiră 31 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos