Operator Comenzi

Klap Tech SRL 1 pozi╚Ťie
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Ce trebuie să știi

Te înv─â╚Ť─âm noi tot ce trebuie s─â ╚Ötii! ­čśŐ

De la ╚Ťine a╚Ötept─âm:

- s─â i╚Ťi plac─â s─â înve╚Ťi - ne bucur─âm dac─â o faci cu entuziasm!
- s─â fii atent la detalii - punem mare accent pe experien╚Ťa clientului!
- s─â î╚Ťi plac─â s─â lucrezi într-un mediu dinamic (în condi╚Ťiile unui volum mare de comenzi ╚Öi telefoane de procesat);
- s─â fii absolvent de liceu.

Experien╚Ť─â în inventory management (Operator Depozit / Manipulant M─ârfuri) în depozitul altor magazine online este un plus!

Descrierea jobului

Ce trebuie s─â faci

- s─â administrezi comenzile f─âcute prin intermediul magazinului online;
- s─â preg─âte╚Öti coletele pentru expedi╚Ťie, începând cu printarea awb-urilor de expedi╚Ťie, identificarea telefoanelor ╚Öi accesoriilor în depozit, pân─â la preg─âtirea cutiei;
- s─â ╚Ťii gestiunea materialelor pentru comenzi ╚Öi s─â plasezi comenzile atunci când sunt pe terminate;
- s─â organizezi transport cu firmele de transport partenere;
- s─â facturezi produsele clien╚Ťilor ╚Öi s─â emi╚Ťi acte de livrare conform cerin╚Ťelor contractuale;
- s─â urm─âre╚Öti comenzile clien╚Ťilor ╚Öi finalizarea acestora având grij─â s─â nu dep─â╚Öeasc─â termenele de livrare contractate;
- s─â oferi informa╚Ťii despre produsele disponibile, stocuri;
- s─â administrezi ╚Öi s─â rezolvi situa╚Ťiile în care apar neconformit─â╚Ťi.

Ce oferim

- Pachet salarial competitiv;
- Asigurare medical─â privat─â;
- ╚śans─â real─â de cre╚Ötere profesional ╚Öi economic;
- Sediu central modern ╚Öi u╚Öor accesibil (la 5 minute de sta╚Ťia de metrou Universitate);
- Training specializat pe întreg parcursul t─âu profesional în Klap;
- Zile libere plătite pentru evenimente neașteptate;
- Plan de beneficii flexibile prin platforma Benefit online;
- Î╚Ťi asigur─âm întregul echipament de lucru ╚Öi, î╚Ťi asigur─âm subven╚Ťii la achizi╚Ťii de telefoane ╚Öi alte device-uri cool!

Te a╚Ötept─âm cu o echip─â unit─â, într-o atmosfer─â pl─âcut─â în care te vei integra u╚Öor. ╚śtim c─â acesta este locul unde te po╚Ťi dezvolta atât profesional, cât ╚Öi în plan personal.

Hai să ne cunoaștem!

Suntem o echip─â de tineri pasiona╚Ťi de tehnologie ╚Öi de protejarea mediului ├«nconjur─âtor, cu experien╚Ť─â dob├óndit─â anterior lucr├ónd ├«n cadrul mai multor companii de renume interna╚Ťional. Ne dorim s─â atragem noi talente ├«n misiunea noastr─â de a d─ârui o nou─â via╚Ť─â dispozitivelor utilizate ╚Öi de a promova beneficiile economiei circulare.

Noi credem c─â putem cre╚Öte ├«mpreun─â at├ót profesional c├ót ╚Öi personal, ╚Öi c─â putem ├«mbina pl─âcerea utiliz─ârii tehnologiei de ultim─â genera╚Ťie cu grija pentru mediul ├«nconjur─âtor. Astfel ne protej─âm pe noi ╚Öi cei dragi nou─â.

Ne m├óndrim cu perseveren╚Ťa ╚Öi pl─âcerea de a face un lucru ca la carte!

Publicat 3 Iun. 2022 Reactualizat 1 Iul. 2022 Expir─â 3 Iul. 2022
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Po╚Ťi administra oric├ónd set─ârile aici.