Publicat 21 Apr 2017 | Expiră 22 Mai 2017

Operator comenzi online

3 posturi

Candidatul ideal

Daca esti responsabil/a, atent/a si cu abilitati de invatare rapida, o persoana cu o gandire logica si structurata si cu abilitati minime de operare PC, atunci iti oferim oportunitatea unei cariere de succes intr-o companie dinamica. Apreciem abilitatea de lucru in echipa si atitudinea pozitiva!

Descrierea jobului

-Punct de lucru Mogosoaia, judet Ilfov.
-Efectuarea receptiei calitative si cantitative a marfii in depozit, manipularea cu grija a coletelor, etichetarea produselor si securizarea coletelor in vederea livrarii, pregatirea si ambalarea comenzilor pentru livrare.
-Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de categoriile de produse.
-Pregatirea produselor pentru livrare conform documentelor si indicatiilor.
-Utilizarea eficienta a spatiului de depozitare a produselor si a materialelor pentru impachetarea coletelor, pastrarea curateniei si a ordinii la locul de munca.

Beneficii :

- Transport asigurat.
- Pachet salarial motivant:

  • 1300 ron net
  • bonuri de masa
  • bonusuri lunare in functie de performanta
  • majorari salariale pe masura realizarilor
- Posibilitate de dezvoltare profesionala
- Mediu de lucru profesionist, competitiv

Compania Mediapost Hit Mail este specializata in servicii de marketing direct, administrare de baze de date, telemarketing, infoline, mobile marketing, online marketing si suport logistic pentru promotii. Este membru FEDMA (Federation of European Direct Marketing) si membru fondator ARMAD (Asociatia Romana de Marketing Direct). Din martie 2009 face parte din grupul Postei Franceze.

Operator comenzi online  -  Mediapost Hit Mail