Publicat 23 Ian 2016 | Expiră 24 Feb 2016

Operator comenzi online

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Seriozitate
- Responsabilitate
- De preferat cunoastrea de limbi straine (Engleza, germana, maghiara, sarba)
- Stabilitate la locul de munca
- Abilitati de vanzari directe
- Cunostinte PC, Microsoft Office
- De preferat cu permis de conducere

Descrierea jobului

- Consilierea clientiilor ( prezentarea produselor, prezentarea ofertelor,)
- Aranjarea etichetelor produselor in magazin - cu respectarea normelor interne
- Comanda pentru necesarul de marfa –saptamanal
- Curatenie in magazin
- Atingerea targetului de vanzari
- Intocmirea documentelor necesare vanzarii
- Intocmirea raportului zilnic de vanzari
- Receptionarea produselor la intrarea si iesirea din magazin
- Inventarierea produselor din magazin

BENEFICII:
- Program full time
- Salariu fix
- Loc de munca stabil
- Mediu tanar si dinamic
- Training-uri de dezvoltare personala si profesionala
- Posibilitati reale de promovare

Locul 1 in Top Afaceri Romania, judetul ARAD, domeniul 4759: Comert cu amanuntul al mobilei, al articolelor de iluminat si al articole de uz casnic n.c.a., in magazine specializate

Expirat
Operator comenzi online  -  Evalight S.R.L.