Operator comenzi magazin piese auto

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu 2500 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Minim dе cunostinte in domeniu, responsabilitate si seriozitate, capacitate dе acumulare rapida a informatiilor, atentie distributiva, integrare pentru lucru in echipa.

Descrierea jobului

Un loc de munca bine platit
Atmosfera placuta de lucru , munca in echipa
Salariu atractiv ,Carte de munca, perioada nedeterminata

Cerem:
Bune abilitati de relationare cu clientii
Cunostinte pc peste medie
Operare in programe speciale de piese auto

Responsаbilitati gеnerale operator comеnzi piеsе auto:
- procesare pe calculator a comenzilor primite online.
- verificarea produselor dintr-o comanda
- efectuarea disponibilitatii produselor dintr-o comanda
- trimiterea comenzii catre furnizori
- emitere si incasare facturi

Beneficii operator comenzi piese auto:
- scolarizare operator comenzi 3 luni
- salariu de baza garantat
- posibilitatea de a avansa
- sambata si duminica liberaMinim dе cunostinte in domeniu, responsabilitate si seriozitate, capacitate dе acumulare rapida a informatiilor, atentie distributiva, integrare pentru lucru in echipa.

PieseAutoArges.ro este un site relativ nou(aproximativ 3 ani) de piese auto, nisate pe marca Dacia Renault. Suntem o companie in continua crestere.
Publicat 26 oct. 2021 Reactualizat 23 nov. 2021 Expiră 25 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos