Operator comenzi magazin online

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Vino alături de noi, în rolul de Operator comenzi magazin online!

Dacă:

- ești pasionat de tehnologie și mediul online;

- comunici ușor, îți plac provocările și ești orientat către rezultate;

- te adaptezi rapid la schimbare și păstrezi o atitudine pozitivă;

- ai cunoștințe de limba engleză nivel conversațional;

- diplomă de bacalaureat sau studii universitare.

Se considera avantaje:
- Experienta de lucru cu platforma de comert electronic WordPress

- Experienta pe un post similar (gestiune, facturare, receptie marfa, ambalare marfa)

- Cunostinte de contabilitate primara

Descrierea jobului

Atributiile postului:
• Verificarea si prelucrarea comenzilor primite pe platforma online;
• Generarea facturilor si AWB-uri;
• Receptia marfii si intocmirea documentelor de intrare marfa (NIR-uri) • Gestionarea stocurilor
• Listarea produselor noi pe website
Cerinte:
• Cunostinte foarte bune de operare PC (Word, Excel, Internet)
• Persoana atenta la detalii, prompta in rezolvarea problemelor
• Abilitati de comunicare cu clientii prin telefon

Beneficii:
• Mediu propice de invatare pentru pasionatii de ecommerce/ digital marketing
• Salariu atractiv
• Program flexibil

Din dorința de a împărtăși și altora comorile găsite, de a face cunoscute beneficiile utilizării lemnului Palo Santo și nu numai, a luat naștere magazinul online, unde fiecare produs îl considerăm un suport în călătoria descoperii sinelui, o rază de soare într-o zi umbrită.

PALO SANTO ROMANIA SRL s-a înființat in anul 2021 și de atunci suntem într-o continuă dezvoltare, deschiși la noi provocări și dornici de a oferi clienților noștrii o experiență unică.

Te așteptăm în echipa noastră!
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022