OPERATOR COMENZI MAGAZIN ONLINE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 3000 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Angajam persoana dinamica si flexibila pentru magazin online in functia de operator comenzi.

✔️Experienta in e-commerce / documentare produse online (constituie un avantaj)
✔️Avem nevoie de o persoana comunicativa, perspicace ce poate sa duca la bun sfarsit sarcinile cerute.
✔️Persoana bine organizata, adaptabila si capabila sa ia decizii prompte
✔️Experienta in platforma Emag sau alte marketplace-uri, constituie un avantaj.
✔️Atentie la detalii;
✔️Dornic sa invete lucruri noi.

Descrierea jobului

Locatie: Drumul Gura Fagetului Titan
Program lucru: 9.30-18.00

Task-urile ce tin de acest post sunt:

Administrarea si inregistrarea comenzilor plasate in cadrul magazinului online si a platformelor marketplace;
Pregatirea coletelor pentru expeditie;
Comunicarea cu clientii magazinului;
Intocmirea AWB-urilor
Intocmirea facturilor
Gestionare retururi;
Administrarea contului de email;
Receptia marfii intrare / actualizare stoc / manipulare marfa
Alte sarcini legate de vanzarile online.

Descrierea companiei

Companie destinata vanzarilor online
Publicat 19 oct. 2021 Reactualizat 16 nov. 2021 Expiră 18 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos