Operator Comenzi magazin Fashion HaineDelight

Oraș de lucru
Studii
Salariu 2300 - 2800 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Hai în echipa noastră Căutăm 2 colegi pentru Operator Comenzi pentru magazinul nostru online în domeniul Fashion.

Te așteptăm alături de noi, dacă îți dorești un loc stabil de muncă.

Te descurci și pe social media, îți place să lucrezi pe pc și știi să faci și în Excel filtre.

Ești o persoană cu zâmbetul pe buze și pozitivă.

Ești sociabilă și îți place să interacționezi cu oamenii.

Vei găsi un colectiv tânăr care caută să se dezvolte, unde să vii cu drag la job.

În funcție de abilitățile pe care le ai în prezent oferim un salariu competitiv și bonusuri lunare.

Descrierea jobului

Ce mai exact vei avea de făcut:

- preluarea comenzilor de la clienți;

- pregătirea coletelor pentru expediere;

- aranjarea produselor in raft;

- gestionarea stocurilor;

- actualizarea conținutului site-ului;

- comunicarea cu clienții.

Locația noastră din sector 1, zona Dămăroaia, metrou Jiului.

Dacă vrei să ni te alături, așteptăm să ne trimiți CV ul tău.

Despre noi, suntem o echipă tânără în curs de formare, suntem din 2012 în domeniul Fashion, suntem în continuă creștere și dezvoltare. Ceea ce ne caracterizează este corectitudinea, relațiile bazate pe încredere, creșterea împreună cu echipa.
Publicat 3 nov. 2021 Expiră 3 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos