OPERATOR COMENZI - FACTURARE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne dorim ca noua/noul colegă/coleg,
​- să se integreze ușor în echipa și să contribuie la dezvoltarea acesteia
- să comunice usor și să fie capabil să formeze excelente relații cu colegii
- să fie o persoană organizată, punctuală și sinceră
- să fie cu inițiativă, atent/ă la detalii - deoarece detaliile alcătuiesc perfecțiunea
- să dețină experiența pe un post similar - minim 2 ani - constituie avantaj
- să stăpânească bine Microsoft Office (Word, Excel)
- să aibă experiența într-o aplicație ERP este binevenită
- sa dorească să muncească şi să se dezvolte

Descrierea jobului

Colega/ul de pe această poziţie va avea următoarele atribuții:
- va învăţa aplicaţia Senior ERP, aceasta fiind folosită peste 80% din program;
- va ţine legătura cu colegii de pe vânzări referitor la comenzile intrate in sistem;
- prelucrează comenzile intrate din SFA sau EDI;
- emite documentele necesare insotirii marfii;
- împreună cu agenţii/directorii intocmește trasee de livrare a marfii;
- verifică fişa produselor ori de câte ori este nevoie;
- extrage situaţii/rapoarte necesare pentru evidenţa corectă a documentelor, stocurilor, etc
- indeplinește sarcini de secretariat;
- arhivează documente, etc.

Beneficii:
- salariu atractiv
- mediu de lucru plăcut
- bonuri de masă
- decontăm transportul până în Otopeni la sediul firmei
- program de lucru în schimburi

Descrierea companiei

Ne mărim echipa !

Societatea Lumy Tools Trans Otopeni, având ca obiect de activitate importul si distribuția de scule și unelte de mână pentru construcții și finisaje, angajează pentru Fiiliala Otopeni, Operator Comenzi - Facturare.
Publicat 6 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022