Operator CNC

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane recruteaza prin clientul sau, o companie de prestigiu, Operatori CNC.

Responsibilities:

Debitare tabla;

Verificarea calitatii materialului;

Indepartarea rezidurilor;

Taierea profilelor;

Candidate Profile:

Responsabilitate si determinare;

Implicare in activitati;

Seriozitate si implicare

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022