Operator CNC

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 2000 - 2500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii medii
- Cunostinte minime de mecanica
- Asumarea responsabilitatilor
- Indemanare si simt practic
- Desen tehnic
- Experienta pe o pozitie similara constitue un avantaj
- Seriozitate si atentie la detalii
- Disponibilitate la lucru in schimburi

Descrierea jobului

- asigura functionarea masinilor unelte cu comanda numerica.
- prelucreaza piese utilizand masina cu comanda numerica
- verifica integritatea pieselor executate,starea si aspectul suprafetelor realizate.

Beneficii:
- munca in cadrul unei echipe tinere intr-un mediu cu dotari de ultima generatie
- transport gratuit, pe raza Municipiului Oradea
- tichete de masa
- bonusuri in functie de performante
Publicat 27 apr. 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos