Operator CNC

SC MotorLand SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

• prelucrarea pieselor pe masini CNC , strung sau freza.
• experienta in domeniul prelucrarilor prin aschiere constituie un avantaj
• cunostinte desen tehnic
• seriozitate si dorinta de a munci si invata

Asteptam C.V-ul d-voastra pe adresa de mail: office [ @ ] motorland . com . ro

Descrierea jobului

• prelucrarea pieselor pe masina CNC;
• realizarea programului conform desenului de executie
• alegerea sculelor si reglarea masinii;
• controlul pieselor prelucrate;

Posibilitate de cazare!

MotorLand SRL are 22 de ani de activitate. Se ocupa in principal cu prelucrari mecanice prin aschiere pe masini unelte CNC si clasice(frezare,strunjite,gaurire,brosare,etc). Un alt domeniu de activitate al companiei este productia de tubulatura rigida si flexibila pentru instalatii de franare auto.
Publicat 5 iul. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos