Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Operator CNC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Responsabilități/ Cerințele postului:
-verifică dimensional semifabricatul în concordanță cu planul de operație
-transferă programul de pe server și asigură rularea sa pe masină, conform fișei de însoțire și specificațiilor tehnice
-măsoară și verifică piesele folosind instrumentele de măsură, în acord cu specificațiile tehnice și instrucțiunile de lucru
-întreține și curăță periodic mașina
-anunță supervizorul în cazul identificării unor probleme tehnice la funcționarea mașinii
-încarcă și manevrează componentele cu ajutorul echipamentelor de ridicare în condiții de siguranță
-asigură trasabilitatea informațiilor prin completarea fișei de însoțire
-urmărește ca toate produsele obținute în proces să respecte condițiile de calitate și condiții tehnice.

Descrierea companiei

Romana:

In prezent, SC Miconstruct SRL realizeaza hale metalice in sistem integrat ce cuprinde:
- consultanta in alegerea sistemului constructiv optim pentru satisfacerea necesitatilor tehnologice ale beneficiarului;
- proiectarea structurii de rezistenta
- executie fundatii
- executie si montaj structura metalica
- montaj panouri de acoperis si pereti
- executie pardoseli elicopterizate
- platforme betonate sau asfaltate
- instalatii
- canalizari
- sistematizare verticala

De asemenea, in activitatea curenta a societatii se regaseste si executia de:
- cladiri civile
- executie pereti cortina
- hale pe structura de beton sau zidarie
- izolatii termice la cladiri

English:

Provides our clients with: - Integrated system for steel warehouses production, which comprise: - consultancy in choosing the optimal constructive system according to beneficiary's technological needs; - designing of the structure using the most modern 3D softwares; - production of the steel structure in our own workshop,using automatic cutting and automatic and semiautomatic - weldding technology; - execution of infrastructure works; - erection of the steel structure; - cladding execution using sandwich panels with polyurethane foam or polystyrene insulation; - execution of concrete flooring with superficial quartz layer or epoxy paint; - execution of the corresponding installations of the construction; - water and sewerage supply; - vertical systematization;

Expirat
Operator CNC  -  Miconstruct S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles