Operator CNC – Waterjet

ArtGRanit - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 4000 - 4500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Experienta anterioara in prelucrari prin debitare de minim 2 ani (de preferat pe freza CNC, router CNC, freza, CNC metal );
  • Cunostinte programare si operare masini cu comanda numerica (constituie un avantaj); -
  • Cunostinte de programare si operare pe freze (constituie un avantaj); -
  • Cunostinte Autocad sau Fusion reprezinta un avantaj –
  • Cunostinte de desen tehnic si verificari repere fabricate (experienta in utilizarea instrumentelor de masura);

Descrierea jobului

Se ofera:
  • contract de munca pe durata nedeterminata;
  • program de lucru de 8 ore/zi (luni-vineri);
  • conditii de munca si salarizare foarte bune;
  • recompensare si prime bazate pe performanta.

Suntem ArtGranit, accentul afacerii noastre este proiectarea, producerea și distribuția de soluții decorative și arhitecturale pentru o lume a designului și arhitecturii. Procesăm piatră naturală și compozit de mai bine 10 ani, timp în care am fost în permanență provocați de arhitecți și designeri. Partener oficial al grupului internațional Cosentino și distribuitor a brandurilor Silestone și Dekton. Din primele zile de activitate, cu perseverență și în mod constant, am diversificat gama de produse din portofoliul Art Granit, corespunzător celor mai înalte standarde de calitate și generând noi tendințe pe piață. Grație acestor principii, compania a devenit lider pe piață și continuă să fie un exemplu de inovație și soluții tehnologice în prelucrarea și procesarea pietrei.

Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022