OPERATOR CNC-TIMISOARA

SC ALUSYSTEM SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- abilitati tehnice;
- atentie la detalii;
- organizat;
- capabil sa lucreze atat in maniera proprie cat si in echipa.

Descrierea jobului

Beneficii:
- pachet salarial atractiv (peste media pietei), corelat cu experienta in domeniu;
- program de lucru intr-un singur schimb;
- specializare la locul de munca;
- echipament de munca conform normelor de protectia muncii;
- posibilitate de dezvoltare profesionala;
- colectiv placut.

Descrierea companiei

SERVICIILE OFERITE DE COMPANIA ALUSYSTEM:

  • Servicii de construire de faţade la cheie pentru construcţii civile: clădiri de birouri, clădiri rezidenţiale, aeroporturi, bănci, hoteluri, spitale,showroom-uri, parcuri de retail; restaurări de construcţii şi construcţii speciale, ca ambasade,baze militare, etc;
  • Servicii de construire de faţade la cheie pentru construcţii industriale: hale industriale, depozite;
  • Servicii specializate pentru companii de prefabricare tamplarie din aluminiu, franco-fabrică şi de transport;
  • Servicii financiare pentru dezvoltarea de noi proiecte de construcţii.
Publicat 28 iun. 2021 Reactualizat 26 iul. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos