OPERATOR CNC (STRUNGAR/FREZOR)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2000 - 5000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Experienta in lucrul cu CNC-uri (strung/freza) Fanuk – minim 3 ani;
- Seriozitate si atentie la detalii;
- Cunostinte de desen tehnic;
- Disponibilitate pentru munca in 3 schimburi;
- Experienta in utilizarea de dispozitive de control si masurare.

Descrierea jobului

- Asigurarea locului de munca cu materiale, semifabricate, SDV-uri, in conformitate cu tehnologia de fabricatie;
- Transportul, manipularea si depozitarea materialelor, semifabricatelor si S.D.V-urilor pe tipuri, dupa destinatia tehnologica si in conformitate cu procedurile interne;
- Executia pieselor conform planificarii, pe masina de care raspunde;
- Interpretarea desenului tehnic si verificarea pieselor executate (autocontrol);
- Verificarea si intretinerea sculelor necesare prelucrarii pieselor;
- Supravegherea functionarii masinii;
- Executarea pieselor conform documentatiei interne;
- Efectuarea zilnica si mentinerea curateniei la locul de munca.

SE OFERA:

- Salariu motivant
- Tichete de masa
- Transport din Ploiesti la locul de munca

Doar persoanele al caror profil corespunde cerintelor vor fi contactate in vederea stabilirii unui interviu.
CV-urile pot fi transmise si pe adresa de email contact@tofer.ro

Punct de lucru Negoiesti.

Tofer Europe Solutions SRL este filiala in Romania a grupului francez FIGEAC AERO. Compania activeaza in domeniul prelucrarii pieselor si asamblarii componentelor de inalta tehnologie, din industria petroliera si industria aeronautica.

Publicat 23 nov. 2021 Reactualizat 21 dec. 2021 Expiră 23 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos